+38 095 92 95 969 або +38 050 225 36 88 hello@azbuka.org.ua

Що таке швидкочитання?

Наші діти живуть в такий час, коли кількість інформації в світі подвоюється кожні 2-3 роки. З цієї причини найбільш важливим навиком, необхідним дитині для успіху в житті, є здатність швидко сприймати і запам’ятовувати інформацію. Для цього необхідно з раннього дитинства розвивати у дитини здатності до концентрації уваги, фотографічної пам’яті, образного мислення, розширення поля зору.
Саме на розвиток таких здібностей спрямовані наші заняття для дітейвже з 2-х років, на яких використовуються незвичайні і цікаві вправи (сітка пам’яті, ланцюжок пам’яті, розвиток уяви і навіть інтуїції). Відомо, що швидкочитання і розвиток пам’яті тісно пов’язані між собою.
Діти, які добре читають, зазвичай з легкістю запам’ятовують матеріал і переказують досить складні тексти. Якщо дитина читає повільно, то вона просто не може впоратися з усім тим потоком інформації, який їй належить засвоїти в сучасному світі.
Для школярів — гарантоване збільшення техніки читання за рахунок розширення поля зору, розвитку оперативної пам’яті і концентрації уваги, прискорення процесу розуміння і засвоєння інформації за допомогою різноманітних вправ і тренажерів.
Для дошкільнят — вивчення звуків і букв за методикою Н.Зайцева, ігри на розвиток правої і лівої півкулі мозку.

Записатися на пробне заняття ви можете по телефону 5959295969