+38 095 92 95 969 або +38 050 225 36 88 hello@azbuka.org.ua

В Листопаді 2012 року  Центр розвитку дитини «Азбука » відсвяткували свій пятирічний ювілей ! Такої кількості дітей не очікували зібрати навіть самі організатори свята!
Без зайвої соромязливості  потрібно відзначити, що свято вдалося на славу! Було цікаво і дорослим і малечі! Веселі клоуни Кляпа і Тяпа пропонували  пограти в різноманітні  ігри, тут  можна було і вдосталь набігатися, і від душі покричати, і помірятися силою і спритністю з рештою.
Наукове  шоу «Лабораторія див» зацікавила  як дітей , так і дорослих. На халатах експерементаторів то зявлялися, то зникали різнокольорові пятна, кольори неочікувано змінювали  свій колір, кожен бажаючий міг власноруч приготувати  полімерного слизуна и унести его і віднести його домому. Але найбільше захоплення у глядачів викликала «зубна паста для слона». Неймовірна кількість піни майже заповнила всю площадку!
Наступне яскраве і незабутнє шоу, яке бачили глядачі в той день — це «шоу мильних бульбашок»! Затамувавши подих всі спостерігали за іскристими бульбашками самих  неймовірних форм. Велитенські бульбашки  пускали навіть найменші вівдвідувачі. Але напевне найцікавіший  трюк, який вони бачили , був  «людина вередині бульбашки». Побачити оточуючих крізь  різнокольорову мильну плівку хотілося абсолютно всім!
А парарельно з розважальною шоу-програмою працювали творчі майстерні «Азбуки». Тут проходили майстер-класи по валянн. з шерсті, дітки  з великим задоволенням  валяли бусинки  із різнокольорової шерсті. На майстер-класах з  миловаріння можна було приготувати свій, унікальний шматочок у вигляді мишки, зірочки, трояндочки, додавати туди ароматизатори, барвники , скраби. На майстер-класі «Маленький кондитер»дітки  намагалися створити свої авторські шоколадки, а в  кого не вистачило терпіння, випивали гарячий шоколад прямо із формочок, благо, що  шоколад лився хоч і не річкою, але  фонтаном.
Найменші відвідувачі також не лишилися без справи. за допомогою веселих штампиків створювали свої картини, ліпили з мякого пластиліну  різноманітні  пасочки і тортики.
Звичайно, свято не обійшлося без усіма улюбленого  аквагриму, всі бажаючі хлопчики і дівчатка під пензлем  професійних аквагримерів , могли перетворитися вметеликів, лисичок, бетменів і в кого тільки душа побажає.
На завершення цього грандіозного шоу всі з задоволенням танцювали відомі і  танці які їм сподобалися .
І як будь-яке день народження  5-річний  ювілей  «Азбуки» закінчився задуванням  свічок  на великому торті, яким пригощали всіх, хто прийшов привітати  «Азбуку» з днем народження і прийняти  участь в цьому грандіозному  шоу!