+38 095 92 95 969 або +38 050 225 36 88 hello@azbuka.org.ua

Навіть дитина яка не знає малювати при знанні техніки може створювати шедеври! Взаємодія з піском позитивно впливає на психічний стан дитини, розвиває дрібну моторику. Занятті з пісочної анімації проходять під спокійну музику, що сприяє заспокійливій дії  на нервову систему дитини.
Малювання піском являється корисним для розвитку мозку та дрібної моторики. У дитини зявиться новий спосіб і вираження власного  Я. Необмежений політ пісочної фантазії  допомагає проникнути в казковий світ творчості. Пісок являється медитаційним матеріалом. Він допомагає розслабитися і зосередитися одночасно, що корисно для гіперактивних дітей
Заняття розвивають усидчивість, концентрацію, увагу. Заняття розвивають мислення і вчать дітей мислити образами, виражати себе по новому.

Малювання піском це не просто захоплююче заняття, це відкриття нового світу: світу чарівних пісочних замків, де не можна нічого зламати і зруйнувати, а будь-яка історія закінчується добре.

Заняття з пісочної анімації проходять у вигляді ігор на піску, в яких дитина вчиться малювати на піску під музичний супровід, окремий блок на занятті присвячений ліпленню з глини та кінетичного піску.
Завдяки нашим заняттям у дитини розвивається образне мислення, вміння релаксації, моторика пальців, впевненість у собі, самовираження, уява, а також комунікативні навички.