+38 095 92 95 969 або +38 050 225 36 88 hello@azbuka.org.ua

Англійська мова “Happy English

Мета програми – створення умов для розкриття мовних здібностей у малюків, зняття мовного барєру і стимулювання  застосування англійської в іграх на англійській мові.

Навіщо потрібно вивчати англійську мову в такому віці. Чи не краще почекати і віддати викладачу?

Рання іноземна мова максимально розкриває інтелектуальний потенціал дитини, адже мозок розвивається через вирішення проблем і невеликих завдань. Саме необхідність  обробляти набагато більше суперечливої інформації, налаштовувати мозок  на швидке вирішення  нетривіальних завдань .

Декілька фактівпро раннє навчання  іноземній мові

Останнім часом  проведено багато досліджень впливу мови на особистість. якщо мов дві, або більше – розширюється сприйняття світу, розуміння його відмінностей, приймання незвичного.

  • Відбувається це і через лінгвістичні і морфологічні  особливості  влаштування мов, і через літературні відмінності.
  • Відомий факт , що англійські дитячі книги більше зосереджені на  внутрішні емоціїї  героїв, а в російських більше моральна сторона.
  • Психолінгвісти стверджують : так я к в українській і в російській мовах більше  іменників , а в англійській  – дієслів , то англомовні люди більше  орієнтовані  на дію , ніж  роздуми і пусті мрії.

То ж, даючи дитині  другу мову , ми сприяємо багатогранності його розвитку

Розширенню знань  про світ у всій його різноманітності,природньому сприйняттю його  іншого способу життя  і толерантності  сприяє також і те ,що вивчаючи другу мову, дитина автоматично знайомиться  з  реаліями, яких немає в рідному суспільстві.